Інформаційні матеріали

СИГИ. ПРИОРІТЕТНІ ОБ'ЄКТИ РОДИНИ COREGONIDAE ДЛЯ РОЗВИТКУ АКВАКУЛЬТУРИ.

Брошура. 2016 р.

Анотація:

У виданні доведені переваги риб родини сигових. Короткий опис пеляді, муксуна, сига і гібрида пелядь / чир (пелчір). Відзначено, що в Україні в цілому сприятливі кліматичні умови за вирощування сигових. У країні накопичено достатній науково-практичний потенціал і є сприятлива ринкова кон'юнктура для успішного розвитку аквакультури цих видів.

Завантажити брошуру (pdf)

 

ВИРОЩУВАННЯ ПЕЛЯДІ В РЕКРЕАЦІЙНИХ ВОДОЙМАХ ДЛЯ ЛЮБИТЕЛЬСЬКОЇ ТА СПОРТИВНОЇ РИБОЛОВЛІ

Брошура, 2018 р.

Анотація:

У виданні міститься докладна інформація за вирощування пеляді (Coregonus Peled (Gmelin) в водоймах, що використовуються для організації любительської та спортивної риболовлі. Особливостями запропонованого методу є використання для вирощування риби природної кормової бази водойми (без внесення додаткових кормів), забезпечення сталого зростання пеляді в сусідстві з іншими великими видами. Наведено можливі технологічні схеми вирощування з урахуванням низької собівартості.

(готується до публікації)

 

ЗАЛЕЖНІСТЬ КОНЦЕНТРАЦІЇ РОЗЧИНЕНОГО КИСНЮ (O2) ВІД ТЕМПЕРАТУРЫ ВОДИ (0С)

Таблиця.

Анотація:

У Таблиці наведені різні значення вмісту розчиненого у воді кисню (О2) при повному та 80% насиченні в залежності від температури води (0С). Таблиця використовується для розрахунку норм споживання кисню сигів при вирощуванні.

Завантажити таблицю (pdf)

 

КЛИМАТОГРАФІКА УКРАЇНЫ

Таблиці. Джерело: Український гидрометеорологічний центр.

Анотація:

У таблицях наводиться середньомісячна температура повітря протягом року в наступних містах України: Львів, Вінниця, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Чернівці, Чернігів, Харків, Ужгород, Рівне, Полтава, Маріуполь, Кривий Ріг, Конотоп, Кіровоград, Київ.

Завантажити таблицю (pdf)

 

СЕРЕДНЬОДОБОВА ТЕМПЕРАТУРА ВОДИ ДНІПРА В РАЙОНІ КИЇВА ЗА ПЕРІОД С 2014 ГОДА

Таблиці. Джерело: Український гидрометеорологічний центр.

(готується до публикації)

 

НОРМИ ПОСАДКИ СИГОВИХ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ

Таблиці

Анотація:

У таблицях наведені дані по щільності посадки різних видів родини сигових в транспортувальні ємності для перевезення автомобільним транспортом.

(готується до публікації)

Please publish modules in offcanvas position.