Про нас

o nas2

 

Сигові - понадміру делікатна риба для розведення якої потрібні тверді навички та досвід. Найбільш відповідальний період, який зумовлює весь подальший темп зростання і здоров'я риби, займає шістнадцять тижнів, з березня по липень. За цей час розвиток нашої риби проходить кілька стадій і результат роботи на кожній стадії істотно впливає на всі наступні. Щоб забезпечити нашим партнерам очікувано високу якість ми формалізуємо рибоводні процедури і дотримуємося шість принципових заходів в роботі:

 

  • Планування. Всі роботи виконуються згідно з детальним планом на поточний сезон;
  • Годування. Ми застосовуємо комбіноване годування живими і штучними кормами. Дані по приросту минулих сезонів використовуються при розрахунку норм годування поточного сезону.
  • Обрання стартового корма. Для нас очевидно - стартовий корм повинен бути найкращим з доступних. Тому ми використовуємо датській "Біомар", це недешево, але виправдано. Оптимальний баланс, високий вміст рибного борошна плюс пробіотики.  
  • Отримання живого корма. Ми використовуємо Artemia Salina вищої якості, з виходом 250-270% протягом 25 годин. Додатково ми проводимо збагачення для оптимізації рівня поліненасичених жирних кислот. Це дозволяє нам точно дотримуватися графіка і норм годування, а також забезпечує здорову травну систему риби..
  • Здоров'я і благополуччя риби. В основі - дотримання рибоводних нормативів, безперервний моніторинг та оцінка якості середовища. Завдяки цьому ми можемо своєчасно реагувати на виникаючі загрози. Застосовувати антибіотики не виникає необхідності.
  • Надійність і відмовостійкість систем. Дублюємо все, що є критичним, відповідно до можливостей і здорового глузду.

 


 ІНКУБАЦІЯ І СТАРТОВИЙ РІСТ

 

hatchery

 

Основна виробнича ділянка знаходиться в 70 км від Києва, в с. Стави, Кагарлицького району. У спеціально побудованих приміщеннях цілорічної експлуатації встановлені інкубаційна лінія з вузлом водопідготовки, ділянка по отриманню живих кормів, міні-лабораторія. Для виключення впливу несприятливих факторів навколишнього середовища і дотримання ветеринарних норм, виробничий цикл заснований на системі із замкнутим водопостачанням. Вирощування проводиться в лотках і басейнах, розроблених і виготовлених з урахуванням особливостей біології сигових.

 


 ТОВАРНЕ ВИРОБНИЦТВО 

 

o nas3 

Вирощування товарної риби родини сигових здійснюється в партнерстві на базі сучасного комплексу в Київській області. Повний, безперервний контроль умов середовища і раціональне годування забезпечують здоров'я і високі смакові якості риби.

 

Вперше в Україні на штучних кормах вирощується хижак (який живиться тільки рибою). Нельма (або Білорибиця, лат. Stenodus leucichthys nelma), єдиний хижий вид родини, що досягає ваги 50 кг при довжині 1,3 метра. Застосована технологія дозволяє отримувати якісну рибу повністю відповідну, а по деяким критеріям - перевершуючу природні популяції.

Please publish modules in offcanvas position.